Calypso Gateway

Calypso Gataway
Calypso Gataway


Calypso Gataway to pierwsze miejscje, które zobaczymy po zalogowaniu się do gry. Lokacja ta została przygotowana z myślą o nowych graczach, jako miejsce do zapoznania się z systemem gry i "starzy wyjadacze" nie mają do niej dostępu. Będziesz mógł się więc skupić na nauce poruszania, poznaniu podstawowych terminów oraz wykonaniu kilku misji, które pokażą Ci na czym polegają podstawowe profesje.Pamiętaj!
Teleport znajdujący się na drugim piętrze głównego kompleksu, działa w jedną stronę! Oznacza to, że jeżeli z niego skorzystasz, już nigdy nie będziesz mógł wrócić na Calypso Gateway! Użyj go dopiero po wykonaniu wszystkich misji.


Televator
Televator (winda) umożliwia szybkie przemieszczanie pomiędzy piętrami
Televator
Teleporter do Port Atlantis

Gdzie skierować pierwsze kroki po przybyciu na Calypso? Rozejrzyjmy się dokładnie po II p. - znajdziemy tam kilku NPC, każdy z nich ma dla nas misje. Jako pierwszego możemy odzwiedzić Carstein Sands, podtrzymajmy rozmowę, aż w końcu da nam w prezencie 3.000 sztuk amunicji - Twój pierwszy zarobek w EU.


Porozmawiajmy ze wszystkimi z tego piętra i zejdźmy po schodach niżej. Przy użyciu televatora możemy łatwo przemieszczać się między piętrami i szybko znajdziemy NPC, dzięki którym będziemy mogli kontynuować wszystkie zaczęte misje.


Więcej o misjach dowiesz się z działu misje. Podczas wykonywania misji związanych ze strzelaniem, warto pamiętać, żeby nie zabijać więcej mobów niż to konieczne - amunicja może się przydać w kolejnych zadaniach!


Dopiero po wykonaniu wszystkich misji możemy wystrzelać pozostałe ammo i przy użyciu teleportera przedostać się do Port Atlantis.

Komentarze

dodano: 2010-08-30 04:13 przez: Northberg
ocena: -4
Northberg avatar
bardzo fajny artykuł ;)
dodano: 2010-08-31 23:46 przez: ateush
ocena: 1
ateush avatar
całkiem, całkiem :)
Twoje konto
E-mail:
Hasło:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!

Nasze HOFy
entropia universe - Breer P1a (L)
Breer P1a (L) - 536 PED
Seba Sebapl77 Dragon
entropia universe - Iron Stone
Iron Stone - 760 PED
Shakal BigBenKrK-PL Wolf
entropia universe - Longtooth
Longtooth - 1062 PED
Roland
entropia universe - Exarosaur Old Alpha
Exarosaur Old Alpha - 598 PED
Seba Sebapl77 Dragon
entropia universe - Lytairian Dust
Lytairian Dust - 1166 PED
lukas will blake

Dane dostępne dzięki entropiatracker

Reklama
Kalkulator PED

= 28,56 PLN

kalkulator uwzględnia 3,5% prowizji przy wpłacie/wypłacie

Statystyki
status serwerów: offline