download i rejestracja

W większości przypadków rejestracja i instalacja gry powinna przejść bez najmniejszych problemów. W pierwszej kolejności klikamy przycisk poniżej i na nowo otwartej stronie Planet Calypso wybieramy Download.Pobierzemy w ten sposób niewielki (ok. 4MB) instalator on-line, który automatycznie ściągnie i zainstaluje wszystkie wymagane pliki. Po rozpoczęciu instalacji będziemy mieli chwilkę czasu na rejestrację w Entropia Universe. Klikamy przycisk poniżej:Na nowo otwartej stronie wpisujemy swój adres e-mail oraz przepisujemy kod z obrazka i klikamy przycisk „Next”. Pamiętajmy, żeby adresu e-mail podanego przy rejestracji nie udostępniać w żadnym wypadku na żadnych stronach związanych z Entropia Universe, ani nie podawać innym graczom! Podobną ostrożność należy zachować ze swoim loginem (Username), najlepiej wybrać zupełnie nie podobny do nazwy avatara oraz nigdy nikomu go nie podawać.

Kwestia bezpieczeństwa Twoich danych jest bardzo ważna, pamiętaj, że w grze operuje się prawdziwymi pieniędzmi i wkrótce Twoje konto może być warte kilka tysięcy dolarów – chyba nie chciałbyś udostępniać swojego loginu do banku?

Po uzupełnieniu wszystkich pól w formularzu i dokończeniu rejestracji, pozostaje czekać na zakończenie instalacji i jeżeli wszystko przebiegnie bez problemu, już za chwilę będziesz mógł zacząć tworzyć swojego avatara.

Komentarze


Brak komentarzy.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania!

Twoje konto
E-mail:
Hasło:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!

Nasze HOFy
entropia universe - Cobalt Stone
Cobalt Stone - 3483 PED
Northberg
entropia universe - Iron Stone
Iron Stone - 553 PED
Shakal BigBenKrK-PL Wolf
entropia universe - Lanorium Stone
Lanorium Stone - 1693 PED
Shakal BigBenKrK-PL Wolf
entropia universe - Azzurdite Stone
Azzurdite Stone - 661 PED
lukas will blake
entropia universe - Ignisium Stone
Ignisium Stone - 2153 PED
Shakal BigBenKrK-PL Wolf

Dane dostępne dzięki entropiatracker

Reklama
Kalkulator PED

= 28,56 PLN

kalkulator uwzględnia 3,5% prowizji przy wpłacie/wypłacie

Statystyki
status serwerów: offline